Asster Mowa Węży

Asster to młody i obiecujący artysta na polskiej scenie hip-hopowej, który zdobywa coraz większą popularność. W marcu 2023 roku wreszcie zrealizował swoje marzenie i wydał swój debiutancki album studyjny pod tytułem „Mowa Węży„. Album ten długo oczekiwany przez fanów dostarcza bogatą treść liryczną oraz ciekawe kompozycje muzyczne.

Warto wspomnieć, że na płycie „Mowa Węży” Asster nie poszedł na kompromis i prezentuje szczery przekaz. Teksty utworów skupiają się na tematyce węży, odnosząc się do środowiska muzycznego, które potrafi być podstępne i fałszywe, oraz do przyjaciół, których czasem trudno rozróżnić od wrogów. Asster z sukcesem eksploruje te zagadnienia w kontekście swojego życia i kariery.

Na płycie „Mowa Węży” można także usłyszeć gościnne występy kilku wschodzących gwiazd polskiego rapu, takich jak Malik Montana, Macias, Kaz Bałagane, młodyBA i AG, co dodatkowo wzbogaca album i czyni go jeszcze bardziej interesującym dla fanów muzyki hip-hop.

Jeśli chodzi o trasę koncertową promującą album, to Asster zakończył ją z sukcesem. Trasa obejmowała 7 miast w Polsce i była nie tylko muzycznym wydarzeniem, ale także okazją do skonfrontowania się z różnymi wizerunkami węży, które pojawiły się na plakatach w różnych kolorach i miejscach. Trasa rozpoczęła się 14 kwietnia w Łodzi, rodzinnym mieście artysty, i zakończyła się spektakularnym finałem w Warszawie, gdzie Asster wystąpił w klubie Proxima.

Jeśli jesteście ciekawi, co przyniesie przyszłość, to Asster ma już zaplanowane kolejne występy. Artysta pojawi się ponownie podczas łódzkiego festiwalu Great September, który odbędzie się w dniach 14-16 września. To wydarzenie przyciągnie licznych artystów z całej Polski i obiecuje trzy dni najlepszej muzyki. Bilety są już dostępne w sprzedaży, a poza samym koncertem Asstera będziecie mieli okazję porozmawiać z promotorami, twórcami teledysków oraz menedżerami sceny muzycznej, co zapewni niezapomniane wrażenia muzyczne i artystyczne. Nie przegapcie tej okazji, aby zobaczyć Asstera na żywo i cieszyć się jego niepowtarzalnym talentem.