Co jest w stanie zaoferować Kizo?

Kizo, czyli Patryk Woziński, to jedna z najsłynniejszych gwiazd rodzimej sceny muzycznej. Raper ma na swoim koncie kilka albumów, w tym m.in. Ortalion z 2018 roku, Pegaz oraz Złoto i Biel z 2019 roku. Lubiany w szczególności przez młodych ludzi (sam jest młody, urodził się bowiem w 1994 roku), tworzy treściwe piosenki, jakie zawsze niosą ze sobą jakiś przekaz.

Ostatni album

„Kizo Ostatni Taniec” to ostatni album (dostępny na Queshop) tego gdańskiego rapera. Jednak nie oznacza to faktu, że jego wydaniem Patryk powiedział swoje ostatnie słowo na scenie muzycznej. Jest to po prostu jego ostatnie wydawnictwo, jakie ukazało się 17 czerwca 2022 roku. Od tego momentu Kizo nie wydał żadnych albumów – co jednak nie oznacza, że nie ma w przygotowaniu kolejnych utworów, jakie na pewno zaskoczą odbiorców. Czas jednak powrócić do „Ostatniego Tańca”, który zyskał taką popularność, że dotarł do pierwszego miejsca listy OLiS. Za wydanie tego albumu odpowiedzialna jest firma Spacerange.

Czternaście utworów

Sprzedaż tak mocno podskoczyła do góry, że Kizo dzięki temu uzyskał platynową płytę w 2022 roku. Jest to kolejne, ogromne wyróżnienie dla artysty. Na albumie łącznie znaleźć można aż czternaście piosenek, których tytuły przedstawiają się w następujący sposób:

 1. „Lot” – utwór, gdzie gościnnie można usłyszeć także Wac Toja
 2. „Huragan”
 3. „Jetlag” – utwór, gdzie gościnnie można usłyszeć także Masny Ben
 4. „Zielony szmaragd” – utwór nagrany wspólnie z Rafałem Paczesiem
 5. „Slow-mo”
 6. „Tortuga” – razem z równie popularnym Borixonem
 7. „Kuchnia polska”  – gościnnie wystąpił Polski Bandyta
 8. „Myto”
 9. „To jak” – utwór, gdzie gościnnie można usłyszeć także Oliwkę Brazil
 10. „Kizo mood” – występuje gościnnie Oki
 11. „Insomnia”
 12. „Popstar”
 13. „Ostatni taniec”
 14. „Huragan (remix)”