Jeszcze nie zgred, już nie małolat – Sokół z nową płytą!

Jak najpopularniejszy tekst z piosenki rapera brzmi „jeszcze nie zgred, już nie małolat”, tak Sokół idealnie udowadnia ten cytat. Powraca on w wielkim stylu, z nowym krążkiem „Nic”. Na płycie prezentuje on aż 17 utworów muzycznych wraz z wieloma gośćmi specjalnymi.

Kto zagrał na feacie z Sokołem w ramach „Nic”?

sokół nic

Fani rapu czekali na ten album, jak na szpilkach. Sokół udowadnia, że wiek nie przeszkadza w tworzeniu wspaniałych świeżości, przy czym zaprasza na featy największe nazwiska z polskiej sceny hip-hopowej. Na krążku „Nic” usłyszmy utwory, które nagrane zostały przy pomocy: Magiery, Sariusa, Zeppy’ego Zep, Quebonafide, Pezeta, DJ Steeza, Szpaka, Boba Aira, Lanka, Hodaka. 

Sokół dołożył do albumu także wisienkę na torcie, której raczej nikt się nie spodziewał. Połączył ciężki gatunek muzyczny z takim, którego słuchać mogą wszyscy, nawet najmłodsi. Przy utworze „Jak urosnę” pomógł mu Zespół Dziecięcy Fasolinki! Jest to świetny gest ze strony rapera w stronę młodego pokolenia, którego marzeniem jest rozwijanie się w formie muzycznej. Album można kupić na https://queshop.pl/cd/sokol-nic.

„Nic” i trasa koncertowa

Warszawskie koncerty wyprzedały się błyskawicznie, każdy czekał na Sokoła, który znowu wkroczy na scenę i pokaże niepowtarzalną klasę. Mc Hasselblad odwiedził również Gdańsk, Wrocław, Kraków, gdzie bilety także zeszły jak najcieplejsze bułeczki z rana. Nic dziwnego, sukces drugiej solowej płyty rapera był ogromny już w pierwszym tygodniu, po jego wydaniu.

Podczas koncertów fani mogli usłyszeć także nieco starsze utwory Sokoła, z projektów WWO, czy duet z Marysią Starostą. Koncertom towarzyszyła również nieziemska oprawa wizualna.