Funkcjonalna myjka do winyli

Dzięki myjce do winyli na długo zachowamy idealny stan naszych płyt winylowych. Na uwagę zasługuje myjka Knosti, która cieszy się sporym uznaniem na rynku. Produkt jest niedrogi i działa sprawnie, przy czym łatwe użytkowanie da nam wygodę. Czym odznacza się taki gadżet? Dlaczego warto go mieć? Co znajdziemy w zestawie wraz z myjką?

Myjka Knosti – zestaw

myjka knosti

Podczas zakupu myjki warto postawić na cały zestaw, gdzie znajdziemy między innymi:

  • myjkę z systemem czyszczących szczotek,
  • płyn do czyszczenie i konserwacji płyt winylowych,
  • stojak przeznaczony do suszenia płyt,
  • lejek wraz z filtrami (do odsączania pozostałości płynu po umyciu),
  • uchwyt pozwalający na zamocowanie płyty,
  • adapter do płyt winylowych.

Dzięki tym dodatkom czyszczenie przebiegnie sprawnie i nie sprawi nam większego problemu. Dbanie o winylowe płyty to obowiązek każdego kolekcjonera i miłośnika dobrej muzyki, puszczanej z gramofonu. 

Myjka do winyli – jakie ma zalety?

Nowoczesna myjka do winyli Knosti jest unikalnym, manualnym zestawem do regeneracji i czyszczenia płyt winylowych w rozmiarach 7″, 10″ lub 12″. Ma za zadanie usuwać kurz, jaki zalega w rowkach płyty, tłuszcz, pozostałości poprodukcyjne, odciski palców i inne zabrudzenia. Co ciekawe, myjka znacząco poprawia jakość odtwarzanej na gramofonie muzyki, co jest kolejną zaletą. Po umyciu płyta jest pozbawiona elektrostatycznych ładunków. Zakupu dokonamy w internetowych sklepach, gdzie producenci oferują szereg ciekawych rozwiązań dostosowanych do naszych oczekiwań.