Piękne utwory Lany Del Rey na płycie winylowej

Wiele osób, gdy słyszy Lana Del Rey myśli jednocześnie o „Summertime Sadness”, utworze, który wypromował artystkę. Jednocześnie, pojawiają się także skojarzenia ze smutkiem, nostalgią, pięknem i siłą. Bo takie są właśnie utwory Lany. Dlatego w trakcie swojej działalności artystycznej podbiła miliony serc i zyskała międzynarodową sławę. Wisienką na torcie artystki, są liczne nagrody, które otrzymała za swój niepowtarzalny styl i cudowny wokal.

Albumy Lany Del Rey na winylach

płyta winylowa

Nie jedna płyta Lana Del Rey to doskonała składanka utworów, które trafiają w gusta wielu osób, młodszych i starszych. Artystka jest na tyle uniwersalnym i ponadczasowym twórcą, a jednocześnie posiada charakterystyczny dla siebie styl, iż każdy może w jej piosenkach znaleźć przestrzeń dla siebie. Gramofony w ostatnim czasie na nowo zyskały popularność. Ciężko stwierdzić, czy coraz więcej osób chce chociaż na chwilę odciąć się od nowoczesnej technologii, nie tracąc przy tym dostępu do muzyki, czy po prostu płyty winylowe to klasyk sam w sobie.

Lana Del Rey – winyle

Lana Del Rey płyta winylowa dostępna w sklepie muzycznym Winylownia, na której znajdują się najważniejsze utwory artystki, ale również te mniej znane, to możliwość na to, by poznać jej piosenki z zupełnie nowej perspektywy. Wielu melomanów ceni sobie właśnie ten nośnik najbardziej. Zapewnia bardzo głębokie brzmienie, a jednocześnie jest eleganckim, stylowym dodatkiem, jako element dekoracyjny mieszkania. Wśród płyt można znaleźć wiele albumów, ale również składanek z popularnymi hitami artystki.