2115: Odrodzenie Przyjaźni, Dźwięk Sukcesu, i Rodzinna Pasja

W 2015 roku, los połączył grupę przyjaciół na ławce pod blokiem poprzez wspólną pasję do muzyki. Z początku była to zaledwie grupa przyjaciół, ale po latach intensywnej pracy, dzielenia się zarówno trudnościami, jak i radościami, ta grupa stała się czymś znacznie więcej – stworzyła rodzinę. Wspólnie postanowili założyć wytwórnię muzyczną, z myślą o spełnianiu marzeń nie tylko swoich, ale i innych wokół nich. To właśnie ta niezwykła podróż stała się rdzeniem „Rodzinnego Biznesu”.

Rodzinny Biznes” to nie tylko album powstały podczas setek godzin spędzonych w studio i wspólnych przygód w Los Angeles. To projekt, którego podstawy zostały położone już w 2015 roku, kiedy ci przyjaciele się poznali. Album jest kompendium ich wszystkich wspólnych doświadczeń – wzlotów, upadków, porażek i triumfów, aż po teraźniejszy moment. Miał to być początkowo najgorętszy mixtape lata, ale przekształcił się w kamień milowy w historii 2115, będący pierwszym projektem wydanym w pełni przez 2115 label – spełnieniem dziecięcych marzeń każdego z członków zespołu. Dziękują swoim fanom za wsparcie i za to, że byli z nimi podczas pisania tej wyjątkowej historii.

Na „Rodzinnym Biznesie” zjawiają się również wybitni goście, tak jak Taco Hemingway, Pezet, Szpaku, Mr.Polska czy Doda, dodając kolejne warstwy i kolory temu muzycznemu arcydziełu. To nie tylko zbiór utworów – to opowieść o odrodzeniu przyjaźni, dźwiękach sukcesu, i wspólnej rodzinnej pasji, która zjednoczyła ich na zawsze.