3 nietypowe pomysły na prezent dla fana muzyki

Fani muzyki to wyjątkowe osoby, które żyją każdym nowym kawałkiem czy też płytą swojego ulubionego zespołu. To, co ich wyróżnia to przede wszystkim stałość w miłości do danego wokalisty czy też grupy. Jeżeli chodzi o prezent dla takiego wręcz fanatyka, to nie można go zaskoczyć nową płytą, ale warto postarać się o coś kreatywnego, co będzie Cię wyróżniać spośród innych osób idących na łatwiznę. Jakie to prezenty? Jeżeli chcesz się tego dowiedzieć to zapraszamy do naszego artykułu.

Koszulka ukochanego zespołu

Chcesz zaskoczyć bliską Ci osobę kreatywnym prezentem? Kup koszulkę z logo czy też wizerunkiem ulubionego artysty! Jest to prezent dosyć prosty w swoich założeniach, ale jednak zapewniamy, że będzie on wręcz w siódmym niebie. Jeżeli ten artysta jest niszowy i raczej ciężko o dostępność gadżetów z nim związanych, to możesz postarać się o stworzenie takiej koszulki.

Płyta winylowa

płyty winylowe

Każdy wielki fan muzyki doceni płytę winylową. Nie dość, że jest to odwołanie się do pięknych czasów muzyki, to w dodatku bardzo kreatywny prezent. Na rynku jest wiele sklepów, w których można znaleźć takie płyty. Płyta winylowa to coś, co pozostanie takiej osobie na lata i na pewno taki prezent będzie kojarzyć się z Twoją osobą.

Autograf dla fana? Ma to sens!

Jeżeli możesz pozyskać autograf znanej osobistości ze świata muzyki, że o ukochanym artyście obdarowanego nie wspomnimy, to na pewno będzie to świetne rozwiązanie. Nie dość, że będzie mieć na własne oczy coś, co zostało spersonalizowane, to w dodatku poczuje się wyjątkowo.