Winyl – Modern Talking

Płyty analogowe wracają do łask, a najlepszym na to dowodem jest wznowienie działalności tłoczni przez wydawniczych gigantów takich, jak Sony. To już czas, by odświeżyć sobie klasyki. Płyta winylowa Modern Talking, nieśmiertelny Thriller, a może NWA? Jakość muzyki na tym skorzysta — bez względu na gatunek.

Powrót mody na winyl — płyta winylowa Modern Talking zamiast „empetrójek”.

Niedoskonałości technologii wykorzystywanej do tłoczenia winyli, przekładają się na jedną z jej największych zalet, czyli ciepłe brzmienie i przyjemny, winylowy „brud”.
Dotychczas odtwarzanie płyt gramofonowych było raczej konikiem środowisk audiofilskich, ze względu na relatywnie wysokie ceny sprzętu, jak i samych płyt. Ostatnimi czasy, sytuacja zaczęła się zmieniać, co przyczyniło się popularyzacji nośnika. Duży wybór płyt winylowych znajdziesz na winylownia.pl.
Co możemy zyskać, zamieniając albumy cyfrowe z serwisów streamingowych, na ich analogowe odpowiedniki?

płyta modern talking

Pełniejsze brzmienie.

Płyta winylowa Modern Talking i im podobnych zespołów z epoki, jak i nowsze utwory, zabrzmią na winylu po prostu lepiej. Z tego powodu, cieszy się on popularnością w środowisku osób zajmujących się muzyką zawodowo. Ludzie korzystający na co dzień z najnowszych rozwiązań zdają sobie z tego sprawę, dlatego bardzo często zaczynają produkcję właśnie od rejestracji ścieżek na taśmach.
Winyl potrafi oddać ich charakter, w przeciwieństwie do formy cyfrowej o chłodnym zabarwieniu, które niejako „okrada” słuchacza z pełni brzmienia i niuansów zawartych w utworach. W połączeniu z dobrej jakości kolumnami lub słuchawkami z wyższej półki Twoje ulubione numery wreszcie zabrzmią tak, jak powinny.