Powrót Kubana. czym zaskoczy nas znany i lubiany raper?

Kuban jest niewątpliwie jednym z lepszych raperów, który przez lata swojej kariery, nie raz udowodnił, że jego kawałki podbiją publiczność. Jego kariera rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy postanowił opublikować swoje utwory, pozwalając mu nie tylko zyskać popularność, ale i zagrać na różnorodnych imprezach muzycznych. 

Kim jest Kuban? 

kuban

Jakub Kiełbiński jest raperem, który w szybkim czasie osiągnął sukces. Jego umiejętności i pasja, doprowadziła do stworzenia kilku ciekawych kawałków takich jak „Było, nie minęło”, „Mamy swoje za uszami”, „Sami Swoi” czy „Magister Sztuki”. Choć Kuban nie był systematyczny, a w ostatnim czasie nie za dużo się angażował, na fanów rapera czeka prawdziwa niespodzianka w postaci najnowsze płyty. jej premiera ma mieć miejsce już niebawem, a utwory z pewnością zaskoczą. 

Kuban [https://queshop.pl/dobzi-ludzie] jest jednym z tych artystów, którzy chętnie uczestniczą w imprezach muzycznych. Na swoim koniec ma liczne koncerty, w tym udział w popularnej akcji „Młode wilki Popkiller”. Co jednak można uznać za kluczowy moment jego kariery muzycznej? 

Debiutancka płyta krokiem do sukcesu

Choć twórczość Kubana jest imponująca, ma on ogromny problem. Jest nim brak systematyczność w publikacji utworów. Między kawałkami jest ogromna różnica czasu, a sama twórczość, to raczej luźne propozycje. Jego debiutancką płytą okazał się krążek wydany w 2017r. Od tamtej pory, pojawiły się nowe, luźne utwory, które mają zapowiadać jego wielki powrót, a co za trym idzie, najnowszą płytę rapera. Kiełbiński nie zrezygnował jednak z tras koncertowych, dlatego w najbliższym czasie, można spodziewać się kilku ciekawych wydarzeń z jego udziałem.